Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií

Videli ste už niekedy 3D tlačiareň v akcii? Fascinujúci pohľad. Tenké vlákna materiálu sa s chirurgickou presnosťou ukladajú do úhľadných vrstiev a premieňajú digitálnu predstavu na hmatateľnú skutočnosť.

Bez zbytočnej námahy, krvi a kropají potu.

Kto by si len pomyslel, že moderné technológie dôjdu až takto ďaleko. Trojdimenzionálna tlač. Žezlo, ktoré vrhá pracnú ručnú výrobu do zabudnutia. 3D tlač si síce vyžaduje svoj čas, ale vy sa medzitým môžete efektívne venovať inej užitočnej činnosti a šetriť tak drahocenné minúty.


Chcem si dať vo Fortuity vytlačiť 3D produkt

Detailný záber na prácu 3D tlačiarne, ktorá vyrába produkt

Čo všetko je možné vykúzliť 3D tlačou?

Prakticky čokoľvek, na čo má tlačiareň dostatok priestoru – maximálne rozmery našej tlače sú 25 x 21 x 21 cm.

Vo Fortuity vám pomôžeme s návrhom a tlačou funkčných súčiastok, darčekových predmetov alebo napríklad predmetov propagačného charakteru.

Želáte si vytlačiť škatuľku, ceduľku s menom alebo obrázkom či rôzne figúrky a kľúčenky? Neváhajte sa na nás obrátiť so svojou predstavou.

3D tlač od Fortuity znamená, že…

Piktorgram, znázorňujúci zakreslenie nápadu a jeho následná realizácia prostredníctvom 3D tlače

…pre vás vytvoríme návrh, ako bude produkt vyzerať

Vy sami najlepšie viete, aký by mal mať váš nápad vzhľad. Viete si ho v hlave živo predstaviť, už ho len preniesť do hmatateľnej podoby. Trojrozmerná tlač si totiž vyžaduje prípravu predlohy, podľa ktorej bude samotná tlačiareň predmet zhmotňovať. Že nemáte svoj vlastný program na tvorbu takýchto návrhov, ani neviete kresliť či maľovať? Nič sa nedeje. Aj túto úlohu radi preberieme za vás. Podľa vašich pokynov a presných parametrov načrtneme a navrhneme vizuál produktu tak, ako si ho predstavujete, a prediskutujeme s vami prípadne úpravy a dodatočné zmeny.

Piktogram, znázorňujúci ihlu 3D tlačiarne

…sa postaráme o celý priebeh tlače

Návrh je hotový a odobrený, môžeme sa pustiť do samotného procesu 3D tlače. Tlačiareň zhotovuje finálny produkt podľa určeného zadania a želané produkty vznikajú postupným vrstvením a spájaním vybraného materiálu, ktorý postupne tuhne a drží svoj tvar. My dohliadneme na to, aby všetko prebiehalo hladko, bez komplikácií a aby bola vaša objednávka vybavená v čo najkratšom čase.

Piktogram, znázorňujúci predmet tlačený v trojdimenzionálnej tlači

…získate originálny dizajn

Pripravíme vám návrh úplne na mieru. Vezmeme do úvahy vaše požiadavky a vytvoríme pre vás produkt, aký si predstavujete.

Prečo sa oplatí tlačiť u nás?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • dbáme na precíznosť – Postaráme sa o to, aby boli produkty zhotovené poctivo a kvalitne.
  • radi vám poradíme a usmerníme vás – Nie ste si úplne istí či to, čo chcete, je to pravé orechové a či by sa nedal návrh ešte vylepšiť? Pred realizáciou s vami všetko podrobne prekonzultujeme a ak treba, poradíme a doriešime prípadné nedostatky.
  • pracujeme s kvalitnou technikou – od návrhu až po finálny produkt.

Chcem poslať nezáväzný dopyt