Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií

NEČAKAJ NA PRÍLEŽITOSŤ, VYTVOR SI JU. Trebárs rovno u nás.

Vo svete online vôd plávame už niekoľko rokov a úspešne zdolávame nielen vlnobitie zaujímavých projektov a výziev, ale každým krôčkom si staviame čoraz lepšiu a stabilnejšiu plachetnicu. Chceš sa plaviť s nami? Si na správnom mieste.

S tímom odborníkov a skvelých kolegov vytvárame weby a e-shopy, ktoré sú nielen optimalizované, ale aj kvalitné a moderné. Poskytujeme poradenstvo v oblasti použiteľnosti a keď si klient nevie rady ani so správou sociálnych sietí alebo dizajnom, hodíme mu záchranné lano.

Ak máš záujem stať sa súčasťou posádky, s ktorou sa nudiť určite nebudeš, rozhodne nám napíš. Dokonca aj v prípade, ak momentálne nebude otvorená žiadna voľná pozícia. Dobrých námorníkov totiž nie je nikdy dosť a nikdy nevieš, aj kotva občas vystrelí.

Marketéri si v kancelárii podávajú ruky ponad stôl

Výhody práce vo Fortuity

Naši kolegovia majú flexibilný pracovný čas. Práca v agentúre vie byť niekedy nevyspytateľná a všetci vieme, že keď nás tlačia termíny, občas treba zostať v práci dlhšie a dokončiť zadania. Na druhej strane však nie je problém, keď potrebujeme v niektorý deň odísť skôr alebo si ráno dlhšie pospať. V zásade platí, že kto skôr príde, môže ísť skôr domov.

Keď sa niektorému z nás náhodou nechce vytiahnuť päty z teplej postele, môžeme po dohode pracovať aj z domu. K dispozícii máme notebooky aj na súkromné účely, takže to nie je vôbec problém. Túto vymoženosť však využívame naozaj ojedinele, pretože vďaka super kolektívu chodíme do práce radi. Firemná kultúra je neformálna a nikto sa nepozastaví ani nad tým, ak pre vlastné pohodlie dorazíme do kancelárie v teplákoch a papučiach s brmbolcami – samozrejme za predpokladu, že sa v ten deň nestretávame s klientom, vtedy by sme mali trošku reprezentovať.

Nikto nemusí mať strach ani o to, že by u nás umrel od smädu a hladu. K dispozícii je káva a čaj priamo na pracovisku a keď nás náhodou chytí kulinársky amok, organizujeme si (ne)pravidelné gurmánske hody. Chleba vo vajíčku a tak… a keďže spolu všetci svorne vychádzame, po práci si radi zájdeme na jedno orosené a vynikajúce pizza štangle.

Okrem príjemnej atmosféry oceňujeme dostatok priestoru pre sebarealizáciu, kreativitu a naberanie nových pracovných skúseností. Človek sa predsa učí celý život a aj my občas prídeme na to, že niečo nevieme. Ak sa tak stane, dáme si hromadné školenie prostredníctvom online kurzov alebo rôznych prezentácií, ktoré nás zaujímajú a posunú kariérne vpred. Takto sme schopní udržiavať krok s rýchlo sa meniacim svetom online-u a pracovať na zaujímavých projektoch.

Spomenuli sme už, že budeš mať super kolegov a ešte lepšieho šéfa? 🙂

Spoznajte náš tím

Pracovné pozície

Aj ty pri cestovaní míňaš najrôznejšie billboardy a plagáty s myšlienkou, že by si ich určite dokázal navrhnúť lepšie, a z comic sans chytáš morskú chorobu?
Poď tvoriť k nám a dokáž svoje kvality.

Hľadáme človeka plného nápadou, ktorí sa o ňe túžy podelyť so svetom. Vyvoláva v tebe predchádzajúca veta gramatickú hrôzu? Výborne. V tom prípade si pre nás ten pravý adept.
Dohodni si s nami stretnutie a poď ťukať do klávesnice k nám.

Ak si markeťák ako sa patrí a na sociálnych sieťach už beztak tráviš každú voľnú chvíľku, potom sa nám určite ozvi. Ak máš pochybnosti, že neovládaš úplne všetko, bez obáv. Nikto učený z neba nespadol a hlava plná zaujímavých nápadov predsa nikdy nie je na škodu.

Myslíš si, že si vo svojom obore macher, kódy vieš zo seba chŕliť aj o polnoci, a weby, ktoré ti prešli rukami sú topkou medzi ostatnými? V tom prípade máš našu plnú pozornosť a dúfame, že nám dáš o sebe a svojom talente vedieť. Budeme sa tešiť.

Vyhlasujeme pátranie po kolegovi, ktorý je majstrom slova, slovných zvratov, ktorého baví všetko zo sveta obchodu, a už odmalička sa hrával na predajcu pieskových koláčikov alebo zmrzliny z blata. Ak máš prehľad v marketingu, trhu a si rodený rečník, poď pracovať k nám.

Nenašiel si u nás otvorenú žiadnu vhodnú pozíciu, ktorá by ťa vnútorne napĺňala? Nevadí. Budeme veľmi radi, ak napíšeš aj tak. Plytčiny agentúrneho života bývajú niekedy nevyspytateľné a nikdy nevieš, či nás nezaujmeš práve ty.

Momentálne do nášho tímu nového kolegu nehľadáme, ale jeden nikdy nevie. Ozvi sa nám aj napriek tomu, pošli CV-čko, svoje portfólio a možno nás očaríš až tak, že po tebe okamžite chmatneme a vyhradíme stôl aj pre teba.


Mám záujem o niektorú z pozícií