Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

SúhlasimViac informácií

Oceníme človeka, ktorý bude majstrom svojho pera, brka alebo klávesnice. Ak ho teda písanie naozaj baví, je v ňom dobrý, a nerobí mu problém vymyslieť blogový článok, či chytľavý headline, nech ho vlny vyplavia priamo k nám.

Čo od copywritera očakávame?

Správny copywriter je pre nás ten, ktorý perfektne ovláda gramatiku, má zmysel pre humor a srší dobrými nápadmi. Akékoľvek zadanie dostane, bude schopný vyrukovať s niečím, čo nás okamžite posadí na zadok. Deadline je pre nás, a hlavne pre klientov dôležitý, a preto by mal byť dochvíľny a zároveň tímový hráč. Musí mať samozrejme skúsenosť s tvorbou textu, písaním contentu na weby a blogy a všeobecný prehľad o trendoch a novinkách.

Čo všetko je náplňou práce copywritera?

Tvorba textov – headline, claim, slogan, PR text a pod.

Tvorba redakčných plánov.

Písanie článkov pre nás a našich klientov.

Mladý chalan, copywriter, sediaci s notebookom na kolenách a pracujúci na novom článku

Aké skilly by mal šikovný copywriter mať?

Microsoft Word – pokročilý

Slovenský jazyk a štylistika – expert (C2)

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť

Chceš sa venovať tomu, čo ťa baví a na čo budeš právom hrdý nielen ty, ale aj my? Tak zdvihni kotvy a ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom. Nezabudni ani na portfólio, prípadne link k ukážkam tvojej spisovateľskej tvorby, nech máme po večeroch čo čítať.

Mám o pozíciu záujem