Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií

Oceňujeme hlavu plnú nápadov a talent pre dizajn, takže ak na orientáciu v grafických programoch nepotrebuje kompas a vytvoriť plagát, banner či billboard pre neho nie je žiaden problém, je to náš človek.

Čo od grafika očakávame?

Správny grafik je pre nás niekto, kto srší nadšením pre svoju prácu a dokáže aj zo stručných požiadaviek od klientov vykúzliť grafické výstupy, z ktorých nám všetkým spadnú sánky. Je to človek, ktorý dokáže prísť s vlastnými nápadmi alebo vylepšeniami a dokáže si ich obhájiť aj pred ostatnými. Samozrejmosťou je dobrý vkus, precíznosť a zručnosť v grafických programoch Adobe CS.

Čo všetko je náplňou práce grafika?

Grafický dizajnér, ktorý upravuje fotografiu v grafickom programe

Tvorba grafických návrhov rôznych formátov, plagáty, billboardy, bannery alebo dizajn webstránok.

Práca s foto-bankami a lov vhodných vizuálnych podkladov, či už na základe požiadaviek od klienta, alebo v rámci vlastnej fantázie (tej sa medze predsa nekladú).

Úprava, retuš a spracovanie fotografií.

Spolupráca na návrhoch kampaní a komunikácia so svojím tímom.

A v neposlednom rade možnosť pracovať na zaujímavých projektoch so skvelými ľuďmi.

Aké skilly by mal šikovný grafik mať?

Adobe Photoshop – pokročilý

Adobe Illustrator – pokročilý

InDesign – výhodou

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť

Momentálne na túto pozíciu nového kolegu nehľadáme, ale jeden nikdy nevie. Ozvi sa nám aj napriek tomu, pošli CV-čko, svoje portfólio a možno nás očaríš až tak, že po tebe okamžite chmatneme a vyhradíme stôl aj pre teba.


Mám o pozíciu záujem