Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií

Hrdina, ktorého v modernej dobe ľudstvo potrebuje ako soľ, ale mnohokrát si ho vôbec nezaslúži. Bojovník, hrdo zápasiaci s nepriateľmi menom PHP, HTML, MySQL, CSS alebo JavaScript. Aj takto by dal popísať človek, ktorý je na svoje riadky kódu právom hrdý a na ktorého sa obracajú všetky biedne duše, ktoré potrebujú pomôcť s webom, aplikáciou alebo nefungujúcim e-shopom. Si tam niekde a čakáš na príležitosť?

Čo od programátora očakávame?

V prvom rade úprimné nadšenie a chuť pustiť sa na 110 % nielen do úloh, ktoré budú jednoduché, ale zaboriť sa po lakte aj do taskov, ktoré bude považovať za výzvu a šancu napredovať. Mal by mať cit pre detaily, byť flexibilný, zodpovedný a vedieť si efektívne rozvrhnúť čas.

Čo všetko je náplňou práce programátora?

Programátor v kancelárii si počas prestávky naťahuje končatiny

Vývoj nových projektov: webových stránok, e-shopov, aplikácií, softvérových riešení a pod.

Pomoc s už existujúcimi projektmi (väčšinou ide o softvérové riešenia pre interné potreby klientov)

Aké skilly by mal šikovný programátor mať?

PHP – pokročilý

HTML – pokročilý

JavaScript – pokročilý

CSS – pokročilý

MySQL – pokročilý

Na termíne nástupu sa vieme dohodnúť

Chcel by si svojou prácou zachrániť svet alebo ti aspoň stačí, že vytvoríš niečo funkčné, hodnotné a oku lahodiace? Napíš nám a pošli svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom. Nezabudni ani na prípadné portfólio, prípadne link k ukážkam tvojej tvorby, nech si môžeme prezrieť nakoľko si vo svojom fachu zbehlý.


Mám o pozíciu záujem