Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Aby webstránky splnili svoj účel, musia niečo vyjadrovať. Najefektívnejším spôsobom, ako vytvoriť ich obsah k lákavému dizajnu, je predsa text.

Nič nové, všakže?

Až na jeden zásadný rozdiel. Ten pocítite, ak svoj web namiesto nejakým textom naplníte tým správnym textom z pera copywritera.

Vo Fortuity kladieme dôraz na hodnotný obsah, pretože iba ten obstojí v šírych vodách online-u, kde na vás z každého kúta striehne nejaká dravá ryba.

Ak nechcete nechať svojich zákazníkov odplávať ku konkurencii, musíte používať správne slová.

Copywriterka s rukami položenými na klávesnici písacieho stroja


Chcem na webe tie správne slová


Texty na webstránku, popisy produktov alebo služieb na vašom e-shope, články alebo blogové príspevky, reklamné slogany, jazykové korektúry a úprava textov sú nástrojom, ktorý copywriting účinne používa na dosiahnutie vašich cieľov.

Prihovorte sa užívateľom vašich stránok jazykom, ktorému rozumejú. Jasne a prívetivo. S emóciou, ktorá ich prirodzene dovedie k tomu, že u vás nakúpia alebo si prečítajú ďalší článok práve na vašom webe.

Copywriting od Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci popísaný hárok papiera a na ňom položenú zväčšovaciu lupu, gumu a ceruzku

…texty budú mať ten správny obsah

Hoci je obsah základným pilierom funkčnej webstránky, nie je cieľom vyplniť textom každé voľné miesto. Vo Fortuity vieme, že vhodné množstvo a umiestnenie textu je kľúčom k úspešnému projektu. Vyzdvihneme najdôležitejšie informácie tam, kde treba a doplníme to, čo užívatelia na vašich stránkach hľadajú.


Piktogram, znázorňujúci náhľad na hárok popísaného papiera s obrázkom

…upraceme slová do tej správnej formy

Formátovanie a celkový výraz textu sú základným predpokladom, že návštevníkovi vašich webstránok udrú tie správne slová priamo do očí. Dokonca bez toho, aby si prečítal celý text. Za všetkými tými slovami, ktoré chcete povedať, sa ukrýva množstvo detailov. Práve tie rozhodnú o tom, či ich bude na stránkach aj niekto čítať. Hoci tam budú stáť čierne na bielom. Napíšeme vám prehľadne štruktúrované texty na web, správne naformátované popisy produktov a články s informáciami, ktoré vašich zákazníkov zaujmú.


Piktogram, znázorňujúci kresbu troch panáčikov, ktorí majú nad hlavou textové bublinky

…sa prihovoríte vašim budúcim zákazníkom

Máte dojem, že viete presne napísať to, čo chcete návštevníkom povedať? Že článok o využití sublimácie suchého ľadu v poľnohospodárstve, ktorý práve píšete na svoj blog, spôsobí revolúciu na sociálnych sieťach? Nevylučujeme! Ale len v prípade, ak budete používať jazyk, ktorým hovorí aj vaša cieľová skupina. A, samozrejme, pravidlá copywritingu, ktoré robia zo zhluku písmen a slov úderné texty s emóciou. Také píšeme my, vo Fortuity.


Piktogram, znázorňujúci otvorený notebook s náhľadom webovej stránky

…vás prečítajú aj vyhľadávače

A to od hlavy až po päty. Vytvoríme vám texty na web s dôrazom na SEO. Práve optimalizované texty sú kľúčom k tomu, aby ste sa vo vyhľadávaní na vopred určené kľúčové slová umiestnili čo najvyššie a ušetrili tak mnoho prostriedkov na platené kampane. S kvapkou pravidel UX – použiteľnosti na tých správnych miestach tak budú vaše texty ľahko čitateľné nielen pre cieľovú skupinu, ktorú chcete osloviť. Automaticky oslovíte aj roboty vyhľadávačov.

Navštívte náš blog


Prečo je pre vás copywriting z nášho pera tou najlepšou voľbou?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • kladieme dôraz na všetky atribúty textu – Vždy nájdeme tie správne slová, formu a jazyk pre užívateľa aj vyhľadávače.
  • dodáme vám kompletný výstup – Nie iba holý text. Prehľadné formátovanie, interné prelinkovanie na stránky s relevantným obsahom, návrh na osadenie call-to-action prvkov, obrázky a meta popisy sú súčasťou dodaných textov.
  • naše texty ukrývajú emóciu – Nie sú iba zhlukom technicky správne osadených slov. Podľa vášho zadania dokážu predať, vyvolať úsmev alebo dokonca rozhorčiť čitateľa.
  • sú originálne a autorské – Nekopírujeme texty, odstavce, dokonca ani myšlienky. S textami od nás vám hrozí jediné. Že bude konkurencia kopírovať vás.


Chcem poslať nezáväzný dopyt