Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Vraví sa: “Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť.”

O grafickom dizajne to platí obzvlášť. Tie najlepšie grafické výtvory dokonca toto príslovie posúvajú o stupienok vyššie. Nielen zobrazujú, ale dokonca vypovedajú presne o tom, čo je ich cieľom.

Potrebujete logo, ktoré bude charakterizovať vašu spoločnosť alebo brand?

Pútavý flyer, prezentačné tlačoviny alebo veľkoplošnú reklamu?

Kompletnú korporátnu identitu?

V tom prípade ste tu správne. Vo Fortuity vieme, že práve tie tvoria súčasť vašej prezentácie a promo aktivít.

Aby splnili účel, za ktorým boli vytvorené, je potrebné len jedno. Zveriť ich tvorbu do rúk profesionálov.

Tí totiž dokážu originálnym grafickým dizajnom prekresliť to, čo chcete svojim klientom povedať. Či už na papier, alebo v online podobe.

Chcem profesionálnu grafiku
Práca v grafickom programe na notebooku


Grafický dizajn vnímame vo Fortuity viac ako len službu. Je to spôsob vyjadrovania sa. Preto vám radi vytvoríme originálnu grafiku, ktorá navodí emóciu a zanechá dojem. Len vtedy sa stáva viditeľné aj zapamätateľným.

Grafický dizajn od Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci dvoch panáčikov s textovými bublinkami pri hlave

…nadobudnete identitu, s ktorou sa stotožnia klienti

Základné grafické prvky novej značky alebo obchodu sú hlavným pilierom prezentácie každej spoločnosti. S logom a celkovým vizuálom sa stotožnia ľudia iba vtedy, ak sú autentické. Ako však zobraziť vaše ciele, myšlienky, postoje a víziu do jednej grafiky? Vo Fortuity poznáme odpoveď. Vycibreným grafickým cítením, rokmi skúseností a originálnymi nápadmi, ktoré majú iskru. Nový život radi vdýchneme aj logu, ktoré má už čosi za sebou. Aj logo sa totiž môže úspešne vyvíjať. Práve tak isto, ako sa vyvíja váš biznis.


Piktogram, znázorňujúci billboard na ktorom sú tri hviezdičky

…získate propagáciu, ktorá osloví

Vizitky, letáky, plagáty, interné a prezentačné tlačoviny potrebuje každý, kto chce, aby ho ľudia poznali. Vytvoriť však také, ktoré sa obratom neocitnú v smetnom koši, je výzva. My máme však výzvy radi. Propagačné materiály, bannery, polepy a potlač na rôzne predmety a povrchy vám vytvoríme tak, aby za vás povedali všetko, čo si želáte. Lákavo a originálne. S použitím najnovších trendov a technológií, ktoré printovou reklamou hýbu.


Piktogram, znázorňujúci značku wi-fi internetu

…budete online i offline vyhľadateľný

Vadia i vám nevábne reklamné online bannery, ktoré na vás vyskakujú z každého rohu? Divoké farebné webstránky, tuctové obrázky v príspevkoch na sociálnych sieťach a šablónový newsletter spôsobili, že už aj ľudia na internete trpia reklamnou slepotou. Šikovný grafický dizajnér však namieša tú správnu paletu farieb, obrázkov a fontov pre oči vašich zákazníkov. Do kvalitného webdizajnu citlivo zasadíme grafiku pre váš web na mieru tak, aby tvorila spolu s obsahom jeden zmysluplný celok. Zároveň však pre vás vytvoríme reklamné bannery a kampane, ktoré budú medzi konkurenčnými vytŕčať. Originalitou a nápaditosťou.


Piktogram, ktorý znázorňuje ikonku návrhov na plagáty

…vyriešime vašu grafickú prezentáciu od A po Z

Vo Fortuity sa radi postaráme o váš vizuál v prípade, ak potrebujete vytvoriť tradičné spôsoby grafickej prezentácie. Logo, plagát, banner, grafický návrh vizitky či iné tlačoviny vytvoríme vždy na mieru a ladíme do chvíle, kedy sa vám na tvári neobjaví spokojný úsmev. To však nie je všetko. Radi preberieme na svoje plecia aj zhmotnenie toho, čo nakreslíme. Zabezpečíme vám komplexné služby v oblasti printu. Od tlače letákov, plagátov a katálogov cez výrobu veľkoformátových billboardov a bannerov až po polep auta.

Pýtate sa, prečo sú služby našich grafických dizajnérov to správnou voľbou?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • máme originálne prevedenie – Nekopírujeme dizajn letáku alebo vizitky vašej konkurencie s pridaním iného odtieňa.
  • sršíme nápadom – Naše grafické návrhy vyvolajú emóciu, nie sú bezduchým zlepením prvkov.
  • sme detalisti – Každý bod alebo pixel má svoje miesto, grafické pravidlá svoje opodstatnenie a celkový vizuál požadovaný dôraz. Netvoríme grafický odpad.
  • poskytujeme doplnkové služby – Nekončíme vo chvíli, kedy sa vám grafika páči. Dovedieme jej realizáciu do konca.
  • nebojíme sa výzvy – Risk je zisk. Kreatívne nápady, ktoré majú hlavu a pätu, však tvoríme vždy s ohľadom na ciele klienta. Nie podľa toho, čo sa páči nám.


Chcem poslať nezáväzný dopyt