Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Vyhodiť obrovské prostriedky na reklamu, ktorá neprinesie želané výsledky, je dnes už prežitok. Najmä, ak ju vidia všetci, no zároveň nikto. PPC reklama je efektívny spôsob, ako posunúť svoju propagáciu vpred. S merateľným výsledkom.

Pýtate sa, prečo sa PPC oplatí?

Nie zobrazenie, ani umiestnenie reklamy… ale až kliknutie na ňu je ten moment, kedy musíte zaplatiť.

PPC (pay per click) znamená, že si Google za reklamu účtuje až vo chvíli, kedy užívateľ na odkaz, reklamné zdelenie alebo banner klikne.

Vo Fortuity poznáme spôsob, vďaka ktorému sa môžete posunúť v organickom vyhľadávaní (neplatené pozície) o niekoľko priečok vyššie.

Google Ads je však stále jedným z najefektívnejších spôsobov, ako premeniť budget na propagáciu v konkrétny cieľ.

Polodetail na mužskú ruku, držiacu bezdrôtovú počítačovú myš

Chcem efektívnu reklamu

Vďaka PPC reklame nasmerujeme potenciálnych zákazníkov na vašu webstránku, vzbudíme záujem o vybrané produkty a predstavíme vaše výhodné služby. Alebo vás cielene pripomenieme tým, ktorí už podobné produkty hľadali, prípadne opustili váš e-shop bez toho, aby nakúpili.

PPC reklama od Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci kôpku na seba naukladaných bankoviek

…váš rozpočet na reklamu efektívne zhodnotíme

Ak vám niekto povie, že platená reklama je pre vás najlepšia, Ameriku zrovna neobjavil. Avšak vhodne nastavený typ PPC reklamy, spôsob jej zobrazovania, zvolenie tej správnej stránky, kam zákazníka v rámci webu pošlete a napokon aj jej správa a vyhodnotenie, to je už iná šálka kávy. Príďte si ju vypiť ku nám. Preberieme pri nej detaily vášho biznisu a cieľ, ktorý chcete online reklamou dosiahnuť. Plánujete podporiť predaj vytipovaných produktov? Chcete propagovať zaujímavé alebo doplnkové služby? Alebo využiť úderný remarketing a odchytiť zákazníkov, ktorí vaše stránky navštívili, no žiaden tovar neobjednali? Vo všetkých prípadoch platí jeden výsledok. Vaše produkty, služby alebo portfólio budú propagované tak, aby sme využili efektívne každý cent.


Piktogram, znázorňujúci monitor počítača s náhľadom PPC reklamy

…zistíme, ako ten klik naozaj dosiahnuť

Vďaka našim PPC špecialistom dokážeme zhodnotiť, ktoré kľúčové slová vyhľadávajú vaši zákazníci najčastejšie. A tak posunieme vašu reklamu vo vyhľadávaní na prvé priečky. Náklady na propagáciu dosiahnu v PPC reklame len takú výšku, akú si vopred stanovíte, takže vám prekročený rozpočet nehrozí. Vhodný formát – textovú reklamu alebo banner umiestnime prostredníctvom Google Ads priamo vo vyhľadávači Google alebo aplikáciách, nástrojoch a stránkach, ktoré Google združuje. S pútavou grafikou alebo textom s tými správnymi informáciami tak dosiahnete, že užívateľ nájde čo hľadal. A jednoducho klikne práve na vašu pútavú reklamu.


Piktogram, znázorňujúci nápis úspech

…sa o vašu propagáciu postaráme od začiatku až po koniec

Správne nastavená a spustená reklama neznamená, že ste v tom od momentu spustenia sami. PPC reklamné kampane spravujeme vo Fortuity komplexne. To znamená, že reklamu dôkladne a pravidelne sledujeme, zhodnocujeme jej výsledky, navrhujeme a testujeme viaceré varianty v rámci jedného zdelenia. Tak, aby sme dosiahli výsledky, ktoré zhodnotia skutočne každý jeden cent. V preklade to pre vás znamená, že reklama premení vynaložené prostriedky na získanie cieľa tým najefektívnejším spôsobom.


Piktogram, znázorňujúci stĺpcový graf úspešnosti PPC reklám

…zistíte, že sa vám oplatí aj bez toho, aby ste boli expertom

Marketing má veľa kanálov, kde sa dosah alebo efektivita reklamy meria len pocitovo. Umiestnili ste niekam banner a zrejme vám o málo narástol obrat? Zaznamenali ste na vašej webstránke v predošlom mesiaci viac návštevníkov? A nakúpili preto, že ich tam doviedla reklama? Práve odpovede na tieto otázky ľahko získate vďaka presným číslam z PPC reklamy. Vo Fortuity informujeme o výsledkoch kampaní klientov pravidelne v dohodnutých intervaloch. Avšak tak, aby im porozumeli a sami na konkrétnych číslach zistili, že dobre nastavená PPC reklama sa naozaj oplatí.

Prečo sme pre správu vašich PPC kampaní tí najvhodnejší?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • za našou prácou stoja výsledky – Neťaháme klientom popod nos medové motúzy. Reálne čísla sú dôkazom, že PPC reklamu spravujú vo Fortuity skutoční špecialisti.
  • hľadáme najlepšie možné riešenie – Nefixujeme sa na len na jeden formát PPC reklamy. Textový, obrazový formát, prípadne ich kombináciu nasadíme až po dôkladnej analýze vašich možností a cieľov.
  • nasadením reklamnej kampane nekončíme – Nenecháme vás v tom samých. Testujeme, optimalizujeme, vyhodnocujeme a podávame reporty.
  • zasiahneme i v prípadoch, kedy ste to už možno vzdali – Na návštevníkov, ktorí váš web alebo e-shop už raz opustili, efektívne namierime chápadlá remarketingu. Tak, aby sa na vaše stránky vrátili späť.


Chcem poslať nezáväzný dopyt