Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Programy, aplikácie a softvéry sú dnes súčasťou nášho každodenného života.

Skúsení programátori dokážu zostaviť funkčné riešenia, ktoré zautomatizujú prácu, uľahčia procesy alebo zabavia vo chvíľach, kedy jednoducho potrebujeme vypnúť.

Ak sa vám črtá v hlave nápad, ktorý by ste radi zrealizovali, ste na správnom mieste. Naprogramujeme vám vaše predstavy do formy, ktorá vdýchne vášmu nápadu život.

Riešenia spojené s programovaním na mieru vyžadujú možno väčšie vstupné náklady na čas aj investície. Vo výsledku však získate unikátny a jedinečný program, aplikáciu alebo komplexné dielo, ktoré do bodky naplní to, čo od neho očakávate.

Náhľad na ruky programátora, ktorý pracuje na programovaní nového webu

Vo Fortuity vám radi navrhneme a vyhotovíme webstránku na mieru, originálny e-shop, mobilnú aplikáciu, robota, chatbota, účtovný alebo skladový systém, prípadne doplnok – plugin k existujúcemu riešeniu, ktorý zefektívni vašu doterajšiu prácu.


Chcem unikátne riešenie

Programovanie na mieru od Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci svietiaci maják

…váš projekt zažiari ako maják v mori konkurencie

Šablónové riešenia ponúkajú istú dávku flexibility. Vo výsledku však aj menej skúsené oko vidí, že sú takmer na vlas rovnaké. Kladiete dôraz na detail? Nestačí vám funkcionalita, ktorá je v balíkoch základných webových šablón? Potom vsaďte na istotu. Programovanie na mieru je služba, ktorá naplní vašu víziu do bodky. Nezáleží na tom, či potrebujete naprogramovať kompletný e-shop na mieru alebo časti a prepojenia, ktoré vám na vašom existujúcom e-shope chýbajú. Unikátne riešenie v spojení so šikovným programátorom jednoducho nemajú limity.


Piktogram, znázorňujúci monitor počítača s náhľadom kódu

…rozumieme jazyku, v ktorom je váš projekt nakódovaný

Aj vám sa zdá, že programátori medzi sebou rozprávajú akýmsi zvláštnym jazykom? Vo Fortuity vám navrhované riešenia a postupy vysvetlíme laicky a zrozumiteľne. Nárečie JAVASCRIPT, PHP, C++ a im podobné jasne preložíme do výrazov, ktorým porozumiete. Pôvodné znenie – zdrojový kód webu, aplikácie alebo softvéru udržiavame vždy prehľadné a taktiež v súlade s najnovšími štandardmi. Vidí sa vám váš aktuálny softvér, e-shop alebo interný systém na evidenciu ako zhluk čísel, písmen a znakov? Neváhajte nás osloviť. My mu porozumieme. Radi zapracujeme a doladíme všetky detaily, ktoré vám k jeho dokonalosti chýbajú.


Piktogram, znázorňujúci obrazovku počítača a na nej otvorenie nastavení

…sme pripravení na drobné zásahy aj komplexné diela

Skúsení programátori v našom tíme nerozlišujú mieru kvality práce podľa toho, aká je jej kvantita. V momente, ako klient vysloví svoje zadanie, v hlavách im prebiehajú možnosti, akým spôsobom vytvoriť funkčný výstup. Tak, aby zodpovedal vašim predstavám a bol pripravený na ďalšie prepojenia a nadstavby. Bez ohľadu na to, či sa jedná o malý skript alebo komplexné riešenie softvéru na mieru. Klient tak môže podľa vyhotovenej dokumentácie, ktorú na požiadanie radi spracujeme, vopred vedieť, ako budú jednotlivé časti webu alebo systému navzájom prepojené. Prípadne aké funkcie budú jednotlivé prvky plniť.


Piktogram, znázorňujúci ikonu UX použiteľnosti na webe

…váš projekt naplní ciele, s ktorými ste ho vytvárali

I keď sa zdá, že programovanie je striktná technologická záležitosť, vo Fortuity vieme, že to nie je len o nule a jednotke. Aby bol váš web na mieru, šikovná aplikácia alebo vlastné CMS naozaj funkčné, musí jeho tvorbu obohatiť viacero iných faktorov. Jedným z najhlavnejších je práve UX – použiteľnosť. Vďaka príjemnému prostrediu a zákonitostiam UX bude výsledný výstup intuitívny a jednoduchý presne pre užívateľov, pre ktorých bol koncipovaný. Pretože je tvorený ľuďmi a pre ľudí. Ak ho navyše doplní nápaditý dizajn a zmysluplný obsah, bude slúžiť presne cieľu, s akým ste ho navrhli.


Kladiete si otázku, či vsadiť práve na našich programátorov? Pokojne aj všetky karty :). Vysvetlíme vám prečo…

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • rozumieme reči, ktorou je váš projekt vytvorený – Nepoužívame len tie najznámejšie programovacie jazyky. Sme skutoční polyglóti.
  • nepohrdneme omrvinkami a nebojíme sa ani veľkého sústa – K drobným úpravám aj životným výzvam pristupujeme rovnako zodpovedne.
  • hľadíme na projekty komplexne – Webstránky, e-shopy, aplikácie a iné užívateľské systémy vytvárame s ohľadom na ľudí, ktorí sa v nich budú pohybovať.
  • neskrývame sa za pojmy, ktorým nerozumiete – Vďaka prehľadnej dokumentácii budete vopred poznať jednotlivé funkcie a prepojenia aj tých najmenších detailov vášho projektu.
  • dodržiavame termíny – Na základe dlhoročných skúseností vždy odhadneme čas potrebný na vývoj a testovanie bez toho, aby sme zavádzali alebo sľubovali nemožné.


Chcem poslať nezáväzný dopyt