Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Kto na nich nie je, akoby dnes neexistoval. Neplatí to len pre osobné profily. Sociálne siete plnohodnotne využíva už aj vaša konkurencia.

Ak nechcete ostať v jej tieni, nastal správny čas urobiť krok vpred. Smerom ku svojim fanúšikom. Práve z nich sa stanú vaši najvernejší zákazníci.

Firemná stránka na Facebooku alebo Instagrame dnes patrí do povinnej výbavy každého, kto má záujem kráčať cestou účinného marketingu a využívať na predaj nové kanály. S doplnkom v podobe Youtube účtu vám vo Fortuity poľahky vytvoríme komunitu sledovateľov, ktorí majú o vaše produkty alebo služby skutočný záujem.

Ukrojte si aj vy kúsok z obrovského koláča menom sociálne siete.

S profesionálnym nastavením a správou sietí orientovanou na konkrétne ciele získate presne to sústo, ktoré vám chutí najviac.

Náhľad sociálnej siete na obrazovke mobilu

Chcem svoj kúsok koláča

Vytvoríme vám profil, vlastný kanál alebo založíme nový účet na sociálnych sieťach. Vyriešime základné aj rozšírené nastavenia, vytvoríme komunikačnú stratégiu a hodíme očkom aj po vašej konkurencii.

Čaká vás správa sociálnych sietí, ktorá konečne splní vaše ciele.

Správa sociálnych sietí v rukách Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci rozsvietenú baterku

…si poriadne posvietime na váš biznis

Na to, aby sme mohli plnohodnotne komunikovať s vašimi fanúšikmi, potrebujeme poznať všetky detaily vášho biznisu. Zanalyzujeme vašu značku, zadefinujeme cieľovú skupinu – publikum a premeriame si konkurenciu od hlavy až po päty. Nezáleží na tom, či ste nejaké lajky na sociálnej sieti už dosiahli, alebo ste v tomto smere nováčikom. Niekde tam na vás čakajú sledovatelia, ktorí chcú nakúpiť vaše produkty alebo služby. Alebo ich jednoducho zaujíma to, čo robíte. Nenechajte ich viac čakať.


Piktogram, znázorňujúci svietiacu žiarovku pri hlave

…vytvoríme stratégiu, ktorá má hlavu a pätu

Na jej začiatku je cieľ. Chceli by ste, aby vašu značku ľudia spoznávali? Alebo aby váš e-shop viac predával? Ťažko sa vám buduje základňa stálych klientov? Chcete dotiahnuť viac ľudí na web? Asi ste už zistili, že násilím to nepôjde… Stačí, ak nám poviete, ktorý cieľ by ste radi dosiahli. My vyhotovíme komplexnú stratégiu na správu sociálnych sietí. Takú, ktorá povedie krok za krokom k cieľovej rovinke. Odľahčene, zábavne a adresne na tých, ktorých chcete na Facebooku, Instagrame, YouTUBE alebo inej sieti osloviť.


Piktogram, znázorňujúci komentár, like, tlačidlo play a srdiečko na sociálnych médiách

…sa postaráme o obsah aj dosah

Ak vám chýba plán a najmä nápad, čo na tých sociálnych sieťach vlastne propagovať, nechajte to na nás. Okrem toho, že sme zanietení ideamejkri, poznáme formu a spôsob, ako premeniť prvotný nápad na príspevok, ktorý sa bude páčiť. A hoci sú lajky a sledovatelia krídlami sociálnych sietí, so správou profilu v našich rukách môžete vzlietnuť oveľa vyššie a premeniť záujem na akciu. Podrobný plán príspevkov a kampaní, vytvorenie pútavého obsahu slovom aj grafikou prejde vždy vašim schválením. Tak budete mať svoje pôsobenie na sieti vždy pod kontrolou.


Piktogram, znázorňujúci stĺpcový graf s výnosmi zo správy sociálnych sietí

…si budete vedieť zrátať, či sa vám social život oplatí

Pôsobenie na sociálnych sieťach si vyžaduje určitý čas. Aby bola vaša fanpage aktívna a vaša komunikácia s fanúšikmi neustále živá, radi za vás odpíšeme, lajkneme, komentujeme, zazdieľame, doplníme hashtag či dokonca dohodneme spoluprácu s vhodným influencerom. A to najlepšie na záver. Správa sociálnych sietí a forma tohto online marketingu, podobne ako PPC kampane, sú službou, pri ktorej ľahko zistíte, či sa vám táto forma online reklamy skutočne oplatí. Na konci dohodnutého obdobia vám vyhotovíme prehľadné analýzy a zreportujeme celé pôsobenie.

Neviete sa rozhodnúť, či zveriť správu sociálnych sietí do rúk Fortuity? Prečítajte si, aké argumenty hovoria za nás.

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • vystupujeme konzistentne – Celé vaše pôsobenie na sociálnych sieťach v našich rukách bude pôsobiť ako zaujímavé predstavenie, nie ako cirkus farieb a zhluky slov.
  • tvoríme stratégiu, ktorá dosahuje ciele – Každý príspevok sleduje určitý cieľ. Aj napriek tomu však všetky pôsobia pútavo a uvoľnene, s cieľom ponúknuť fanúšikom zábavu a informácie, ktoré hľadajú.
  • fanúšikov premieňame na zákazníkov – Formou zaujímavého obsahu a príspevkov, ktoré sa im páčia, budujeme komunitu vašich stálych klientov alebo sledovateľov.
  • zaujíma nás konverzia vo váš prospech – Nie počet lajkov od fejkových profilov, ktoré v skutočnosti nesplnia vopred stanovený cieľ.


Chcem poslať nezáväzný dopyt