Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Nájsť účinné spôsoby propagácie nie je jednoduché. Klasická reklama i online marketing stoja nemalé prostriedky.

Napriek tomu však existujú doplnkové možnosti.

Ako urobiť svoj biznis neprehliadnuteľný? Pomocou virtuálnej prehliadky.

Nech sa páči, vstúpte!

Presne takto môžete privítať klientov vo svojej predajni, reštaurácii, výstavnej sieni či v akomkoľvek prezentačnom interiéri a exteriéri ešte skôr, než sa reálne ocitnú na mieste. Virtuálne.

Chcem virtuálne privítať klientov

Virtuálnu prehliadku vám vo Fortuity nielen nafotíme a spracujeme. Radi ju nasadíme na miesta, kde ju návštevníci nájdu. Napríklad aj z pohodlia domova. Možnosť vstúpiť po priestoru alebo prebádať exteriér budú môcť priamo na Google Street View, na vašom e-shope, Facebooku alebo akomkoľvek kanáli, kde sa prezentujete.

Interiér kaviarne alebo reštaurácie so stolmi, stoličkami a jedálnymi lístkami

Virtuálna prehliadka od Fortuity znamená, že…

Piktogram, znázorňujúci utekajúceho panáčika

…získate náskok pred konkurenciou

Radi kráčate o pár krokov pred vašou konkurenciou? Preveďte návštevníkov útulnými priestormi alebo netradičnou panorámou okolia v momente, kedy sa ešte len rozhliadajú a zvažujú možnosti. Práve v tejto chvíli získate vďaka virtuálnej prehliadke významnú konkurenčnú výhodu. 360° prehliadka sa stane vašou predajnou pákou, ak napríklad pracujete s realitami, prevádzkujete fitnesscentrum alebo ponúkate reštauračné a ubytovacie služby.


Piktogram, znázorňujúci panáčika s rukami nad hlavou vo víťaznom geste, ako stojí na vrchole hory s plášťom hrdinu

…bude výsledok kvalitný a podľa noriem

Vytvoriť kvalitnú virtuálnu prehliadku nie je záležitosťou, ktorú zvládne ktokoľvek s použitím klasickej techniky. Pracujeme s overenou a kvalitnou technikou – neuspokojíme sa s priemerom alebo kópiou. Naše výstupy sú kvalitne spracované, pripravené na použitie a v našom talári nájdete špeciálne zariadenie, ktoré zodpovedá parametrom pre tie najkvalitnejšie výstupy. Pre virtuálne prehliadky umiestnené priamo v prostredí Google Street View automaticky zapracujeme potrebné detaily ako anonymita tvárí, nerozpoznateľné ŠPZ alebo rozostrené reklamy.


Piktogram, znázorňujúci panáčika s batohom na chrbte a palicou v ruke

…spojíme kroky v plynulú prechádzku

Pýtate sa ako? Po úvodnej konzultácii vyberieme vhodný čas, kedy priestor odfotíme pomocou špecializovaného zariadenia. Podľa vašej predstavy zrealizujeme kľúčové snímky v rozmedzí dva až tri metre. Tie následným spracovaním vzájomne naviažeme tak, že výsledný dojem pripomína prechádzku. 360° stupňová vizualizácia ľahko sprostredkuje kúsok atmosféry vášho baru alebo reštaurácie zvedavému návštevníkovi. Ten má tak o dôvod viac, prečo sa stať vašim zákazníkom.


Piktogram, znázorňujúci obrazovku počítača, mobilný telefón a tablet

…bude priestor dostupný bez obmedzenia

Virtuálna prehliadka nie je výhradne súčasťou služby Google Street View. Gigant Google umožňuje zasadiť prehliadku napríklad priamo do vyhľadávania, rozhrania Google Mapy a Google Earth. Kde inde by vás predsa ľudia hľadali, ak nie vo vyhľadávači? Prehliadku však radi dosadíme aj na vaše webstránky, sociálne siete, blog alebo kdekoľvek, kam je možné vložiť jej kódovanú podobu. Návštevníci si ju bez problémov vychutnajú na veľkorysej obrazovke počítača, šikovnom tablete ale i smartfóne hoc aj 24 hodín denne.

Premýšľate nad tým, či sme ten správny tím pre vyhotovenie virtuálnej prehliadky vášho interiéru alebo exteriéru?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • na výsledku nám záleží – Vaša prezentácia je aj našou prezentáciou. Nekončíme, kým výsledok nie je stopercentný.
  • máme objektívny nadhľad – Na priestor sa dívame očami klienta alebo návštevníka. Neukrátime ho o žiaden dôležitý pohľad.
  • vnímame atmosféru miesta – Vyzdvihujeme špecifiká priestoru alebo okolia v prehliadke tak, aby oslovili cieľovú skupinu. Nerobíme snímky bezducho jednu za druhou.
  • pracujeme s overenou a kvalitnou technikou – Neuspokojíme sa s priemerom alebo kópiou. Naše výstupy sú kvalitne spracované a pripravené na použitie.


Chcem poslať nezáväzný dopyt