Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií


Prvý zmysel, ktorý človek pri prehliadaní vášho webu použije, je zrak. Kvalitná webstránka musí na prvý pohľad zaujať. Hneď potom uspokojiť potreby jej návštevníka. Presne toto a všetko medzi tým je súčasťou webdizajnu, ktorý vám padne ako uliaty. Žiadne diery, žiadne záplaty.

Na bežnú, tuctovú stránku, akých je už tisícka, by stačilo najať si dobrého krajčíra. V online svete, kde chcete niečo dosiahnuť, však šaty na mieru šije len skúsený webdizajnér.

Webdizajn od Fortuity je presne ako zákazkové šitie. Pútavý, osobitý a vytŕčajúci v záplave konkurencie. To všetko s jasným cieľom – predať vaše produkty, služby alebo informácie.

Zaujíma vás, aký model by sme navrhli pre váš nový web?

Náhľad na pracovný stôl s notebookom, šálkou kávy, mobilom a rukami podnikateľky, ktorá práve niečo píše na papier
Chcem webdizajn

Dizajn webu od Fortuity znamená, že…

Piktogram, zobrazujúci počítačovú myš, ceruzku a štetec

…získate jasnú predstavu už v štádiu návrhu

Načrtnúť webstránku je zložitejšie, ako sa môže zdať. Objaví sa množstvo prekážok, ktoré treba vyriešiť. Vo Fortuity však prekážky nepreskakujeme. My ich odstraňujeme. Vytvoríme kvalitný webdizajn pre váš web alebo e-shop na základe informácií, ktoré nám poskytnete. A s dôrazom na ciele, ktoré očakávate. Len tak totiž skĺbime vaše predstavy s potrebami zákazníka už v začiatkoch.


Piktogram, znázorňujúci náhľad web stránky a lupu

…navrhneme web s pevnými základmi

Pre webdizajn, ktorý vašej stránke padne ako uliaty, načrtneme základnú skicu – wireframe. Vďaka nemu presne uvidíte, ktorým smerom sa celkový vizuál uberie. Ešte skôr, než sa k nemu dostane grafik a následne programátor, ktorí prekreslia a nakódujú váš web na mieru. Vyjasní sa tak štruktúra webu, vzájomné usporiadanie prvkov, rozsah textov a cesta, ktorou po webstránke budete zákazníka viesť.


Piktogram, znázorňujúci planétu a lupu

…vaša webstránka bude čitateľná a vyhľadateľná

Grafický vizuál je len jedným z parametrov, ktoré pri dizajnovaní webu berieme do úvahy. Vo Fortuity vnášame do návrhu webstránky alebo e-shopu na mieru všetky potrebné atribúty. Vďaka našim skúsenostiam tak získate atraktívne a funkčné stránky z každého uhla pohľadu. Návštevníci ľahko nájdu presne to, čo potrebujú, pretože web tvoríme podľa zásad UX – použiteľnosti. Pre lepšiu vyhľadateľnosť zapracujeme pravidlá SEO, aby roboty jednoducho rozpoznali jeho obsah a posúvali ho na vyššie priečky vyhľadávačov. To všetko v obale podľa najnovších vizuálnych trendov a v dokonalej súhre s vašou predstavou alebo existujúcou corporate identity.


Piktogram, znázorňujúci panáčika v obleku, ktorý má namiesto hlavy lupu

…váš web uvidí zaručene každý

Web, ktorý na obrazovke počítača pôsobí chrumkavo, väčšinou na inom zariadení zobrazí iba omrvinky. Všade rozsypaný text a obrázky so zvláštnym výrezom. A výsledok? Návštevník na mobile alebo tablete okamžite hľadá šípku späť stránku opúšťa. Preto je responzívny dizajn – prispôsobenie zobrazenia rôznym veľkostiam obrazovky, základným pilierom stavby každého webu od Fortuity. Ten napokon prispôsobíme pre špecifiká všetkých najpoužívanejších prehliadačov.

Zaujíma vás, prečo zveriť webdizajn do rúk nám a nie konkurencii odvedľa?

ČO ROBÍME INAK alebo PREČO SI VYBRAŤ NÁS

  • chceme poznať váš nápad a ciele do poslednej bodky – Poradíme vám optimálne riešenie presne pre vás. Neprekreslíme to, čo sa vám páči na vašej konkurencii.
  • riešime dizajn webstránky ako celok – Neponúkame len jeden uhol pohľadu. Na tvorbe wireframov sa podieľa tím odborníkov na mnoho oblastí.
  • vyzdvihneme vašu osobitosť a jedinečnú predajnú myšlienku – Nezaraďujeme svojich klientov do poradia pre krabicové riešenia a šablóny.
  • webdizajn vnímame ako súčasť kompletnej tvorby webu – Od návrhu alebo kostry webu je potrebné urobiť ešte niekoľko krokov k tomu, aby ste vstúpili do sveta onlinu s vlastnou webstránkou. Radi váš web uvedieme do života pomocou detailného grafického dizajnu, naprogramovania, vytvorenia obsahu a napokon marketingom vo svete sociálnych sietí.


Chcem poslať nezáväzný dopyt