Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií
história firmy

História

Agentúra Fortuity po prvý krát napla svoje plachty v roku 2016. Čo stojí za jej zrodom? Chuť zužitkovať všetky rokmi zozbierané skúsenosti zo sveta online a pretaviť ich v niečo hodnotné a jedinečné – také naše. Zatiaľ čo v úplných začiatkoch sme sa plavili iba dvaja, a bohato nám postačoval stôl a stolička v rohu obývačky, dnes zdieľame kanceláriu s ďalšími skvelými ľuďmi a nevieme si to vynachváliť. A ani tu naše dobrodružstvo nekončí. Chceme neustále rozvíjať svoje schopnosti, učiť sa novým veciam a rozrastať sa o tím ďalších spolubojovníkov, ktorí sa budú plaviť pod našou vlajkou.


Hlava a srdcia, znázorňujúca filozofiu agentúry

Filozofia našej agentúry

Možno si poviete, že to znie ako poriadne veľké klišé, ale najdôležitejší sú pre nás nielen spokojní klienti, ale aj kolegovia. Zastávame názor, že len spokojná posádka odvedie dobre vykonanú prácu a prinesie výborné výsledky. Chceme do práce chodiť s radosťou a nákazlivým entuziazmom, ktorý pretavíme do hodnotných výstupov, napĺňania marketingových stratégií a dosahovania stanovených cieľov pre našich klientov.


skladanie dielikov puzzle

Čomu sa venujeme?

V spolupráci so šikovným tímom kolegov tvoríme weby a e-shopy, ktoré sú nielen optimalizované, ale aj kvalitné a originálne. Každý klient je pre nás ako hárok nepopísaného papiera, ktorý sa usilujeme vyplniť jedinečným návrhom, šitým priamo na mieru. A keďže veľmi dobre vieme, že obsah webových stránok musí mať aj správny pomer hodnotného obsahu a atraktívneho zovňajšku, namiešame aj ten. S ohľadom na SEO zabezpečíme texty na blog či web a navrhneme mu novú, omnoho krajšiu rovnošatu. Sociálne siete sú už len takou čerešničkou na torte, ktorá zabezpečí, aby sa zákazníci neustále vracali a sledovali dianie. Nestačí to? A čo tak vpustiť ich do svojho sveta bez toho, aby sa pohli od počítača alebo z pohodlia domova? Vytvoríme 360° virtuálnu prehliadku, vďaka ktorej budú mať zákazníci možnosť navštíviť akýkoľvek priestor ešte skôr, než doň reálne vstúpia. Prejdite lodným mostíkom a vstúpte aj vy do nášho sveta širokej škály služieb, ktoré naša agentúra poskytuje. Svoju prácu odvádzame precízne, s nadšením a s ohľadom na priania klientov. Dajte nám o sebe vedieť a buďte s nami online.

Spoznajte náš tím