Na zlepšenie našich služieb používame cookies. O ich používaní a možnostiach nastavenia sa môžete informovať bližšie na stránke venovanej cookies.

Súhlasim Viac informácií

Pracovné prostredie je jedným z miest, kde strávite väčšinu času svojho života. Prichádzate skoro ráno, len aby ste mohli poobede odísť ešte pred každodenným dopravným kolapsom, alebo si ráno doprajete viac spánku, strávite v kancelárii väčšinu poobedia a stihnete si cez okno užiť aj romantický západ slnka. Je skvelé, keď človeka práca baví a nechytá sa jej s ohrnutým nosom. Ešte lepšie sa však chodí do práce, kde na vás čaká tlupa skvelých kolegov. Náš tím je našťastie presne takýto. Dobrý kolektív je hnacím motorom, ktorý potrebujeme na úspešné zvládnutie pracovného dňa. Podporujeme sa, vtipkujeme a pomáhame si.
Toto sme my.

Kreslený avatar zarasteného muža v oranžovej mikine a zelenom tričku, ktorý reprezentuje zakladateľa agentúry Fortuity

Zoltán L.
Majiteľ agentúry / Programátor / Grafik

S veľkou mocou prichádza veľká zodpovednosť a Zoli o tom, ako náš veľký šéf, vie svoje. Ani jeho pozícia však pre neho nie je dôvodom k tomu, aby sedel s vyloženými nohami a iba sa na nás pozeral. Aktívne sa zapája do diania v agentúre a podporí nás pri akejkoľvek úlohe, s ktorou aktuálne bojujeme. Oplýva až božskou trpezlivosťou a ešte sme ho nevideli mračiť sa. Pochádza z okolia Nových Zámkov a ako niekdajší grafik dokáže vytvoriť nielen akýkoľvek dizajnovo atraktívny výstup, ale rovnako zručný je aj v programovaní.


Avatar zamestnanca agentúry Fortuity

Martin H.
Programátor

Neoddeliteľná súčasť tímu a pracant, ku ktorému si chodíme po radu, ak sme práve s nápadmi a nervami v koncoch. Maťo je šikovný, veselý a pri práci zvyčajne stoicky pokojný chalan, ktorého jeho dobrý hudobný vkus etabloval na agentúrneho DJ-a. Okrem ľudských jazykov sa s ním dohovoríte aj prostredníctvom PHP, SQL, Java Scriptu a mnohými ďalšími. Ak nám práve nemixuje playlist, nájdete ho na nejakom koncerte alebo festivale, pretože mu nerobí problém prekľučkovať od Vivaldiho a Eminema až po Rammestein. Nepohrdne ani zaujímavým filmom či seriálom a keď má chuť na šport, zvolí bicykel alebo lyže.


Kreslený avatar zamestnanca agentúry Fortuity

Ondrej M.
Programátor

Veselá kopa, pochádzajúca priamo z Bratislavy, ktorú je v kancelárii počuť asi najviac. Búra mýty o tom, že programátori sú mĺkve stvorenia so strnulým výrazom na tvári, ktoré žmurknú tak raz za hodinu. Dokonca potvrdzuje údajnú štúdiu o tom, že ľudia ktorí častejšie hrešia sú v skutočnosti veľmi inteligentní. Svoj um preukazuje pri programovaní v PHP, C-čku a občas s brblaním zabŕdne aj do Java Scriptu. Okrem týchto jazykov ovláda ten svoj, češtinu, angličtinu a trochu ruštinu, ktorá však podľa neho už nie je dostatočne IN. V rámci kancelárie je práve on iniciátorom valných zhromaždení pri dobrom pivku a cesnakových štangliach, ktoré končia skvelými nápadmi a inováciami v rámci nášho pracovného nasadenia. K jeho záľubám patria outdoorové aktivity, najmä lietanie (aj z prúseru do prúseru), bicyklovanie, turistika a bežkovanie.


Kreslený avatar strapatého muža v modrej košeli, ktorý reprezentuje zamestnanca agentúry Fortuity

Miroslav B.
Programátor

Miro, pôvodom zo Skalice, je ďalší z radu programátorov, ktorí sa pre tento job jednoducho narodili. Zvláda PHP, Java Script, Jquery, SQL a množstvo ďalších cudzích jazykov, ktorými rozprávajú len tí vyvolení. Zaujíma sa predovšetkým o backend a nie, nie je to žiaden eufemizmus. Mimo hypnotizovania monitora a merania rozostupu medzi ikonkami má rád turistiku, cestovanie a rôzne zimné a letné športy, ktoré akurátne vyvažuje pivom a dostatočnou dávkou spánku.


Ikona bradatého muža v košeli a modrom svetri

František B.
Programátor

Feri je taký náš agentúrny ninja o ktorom kolujú legendy aj vo vzdialených galaxiách. Hoci je z nás najstarší, dokáže udržať krok aj s rozkokošenou mládežou a ešte pri tom podávať pracovný výkon. Pochádza z Kolárova a medzi jeho špeciality patrí PHP, Java Script/Jquery, SQL, HTML, CSS+ bootstrap, Pascal/Delphi, XML/XSLT. V posledných rokoch síce najčastejšie rieši webový backend, ale začínal s DOS aplikáciami pre bankový sektor. Baví ho mikroelektronika, 3D tlač, letectvo/kozmonautika, astronómia a rôzne PC simulátory. Ak má chuť vybehnúť niekam von, vytiahne bicykel.


Kreslený avatar muža s hnedými vlasmi, v modrej košeli a s oranžovým motýlikom, ktorý predstavuje zamestnanca Fortuity

Martin K.
Programátor

Doposiaľ najmladší prírastok do agentúrneho tímu, ktorý medzi nás zapadol rovnako rýchlo, ako sme my schopní vypiť prvé tri ranné kávy. Zatiaľ si ešte stále užíva sladký študentský život a navštevuje nás len part-time, ale už teraz vidno jeho šikovnosť a chuť učiť sa všetkému, čo je pre neho doposiaľ nové a neprebádané. Pri tvorbe webov preferuje backendy a jeho mnohojazyčnosť obsahuje chuťovky ako PHP, Java Script, CSS, HTML alebo frameworky Laravel a VUE. Ak práve nesedí za počítačom rád číta a chodí na túry. Vraj vie hrať na gitare ale serenádou nás ešte neprekvapil, takže neuveríme kým neuvidíme.


Kreslený avatar ženy s okuliarmi v modrej blúzke, ktorá predstavuje zamestnankyňu agentúry Fortuity

Kateřina L.
Marketingový manažér / SEO špecialista

Katka je alfou a omegou marketingového tímu a to ani nemusí nosiť plášť ako superhrdinka. Môžeme sa na ňu obrátiť s akýmkoľvek problémom a vždy jej zíde na um to najvhodnejšie riešenie. Pri práci je puntičkárka a taký náš grammar nazi, ktorý sa riadi heslom: „Dvakrát oprav a potom tam aj tak nájdi ešte tri chyby“. Bez nej by náš tím rozhodne nebol tým, čim je. Najradšej sa venuje svojim dvom ratolestiam, vo voľnom čase veľa číta a cvičí.


Kreslený avatar ženy v hnedej blúzke a so sivými vlasmi, ktorá predstavuje zamestnankyňu agentúry Fortuity

Klaudia P.
Marketingový špecialista

Svojská individualita, ktorá svojpomocne ošedivela už v mladom veku a vôbec nie kvôli práci v marketingu. Čo môžeš urobiť dnes, mohlo byť hotové už včera – aj takto by sa dalo charakterizovať jej pracovné nasadenie. Má vo veciach rada poriadok a určitý systém, dodržiavanie stanovených termínov jej prináša pokoj na duši a ideálne by bolo, keby mal deň 48 hodín. V zápale práce si mnohokrát nevšimne, že sa jej prihovárajú kolegovia alebo je čas obeda. Študovala marketingovú komunikáciu v Trnave a okrem iného sa venuje aj písaniu a grafike. Odmalička miluje knihy, rockovú hudbu a mačky. Vo voľnom čase maľuje, fotí, športuje a prezlieka sa za komiksové alebo herné postavy. Lebo… prečo nie.


Kreslený avatar tmavovlasého muža v červenom tričku, ktorý predstavuje zamestnanca agentúry Fortuity

Anton V.
Grafik

Pochádza zo slovenského Newcastlu a grafickému dizajnu sa venuje už deväť dlhých rokov. Začal ako samouk a napodiv ho nadšenie ešte stále drží. Neustále sa snaží svoje skilly zdokonaľovať a držať tak krok s aktuálnymi trendmi a so všetkým, čo sú klienti schopní vymyslieť. Študoval aplikovanú informatiku na STU FEI v Bratislave, takže skúsenosťami s vytváraním webstránok perfektne dopĺňa náš multitalentovaný tím. Okrem iného ho baví fotenie a zdravého ducha udržiava cvičením, zúčastňujúc sa na rôznych behoch a sparťanoch. Keď si chce oddýchnuť a trochu vypnúť, prečíta si dobrú knihu.


Kreslený avatar ženy s dlhými svetlými vlasmi a s úsmevom na tvári, ktorá reprezentuje zamestnankyňu agentúry Fortuity

Andrea G.
Copywriter

Aďka je majsterkou pera, v našom prípade klávesnice, ktorá je schopná napísať pútavý článok hádam aj o tom, čo mala včera na raňajky. Pre nás a našich klientov tvorí texty a zaujímavé blogové príspevky, pri ktorých sa nenechá limitovať žiadnou témou. Vždy dobre naladená a s úsmevom na tvári je inšpiráciou pre tých, ktorí ráno vstávajú ľavou nohou a potrebujú svoj nedostatok spánku a entuziazmu utopiť v káve. Vo voľnom čase sa najradšej venuje rodine.


Aké služby ponúkame?